Fritz Tomasz Moja Wizja
Paź 27
Monika i Mateusz
Nigdy nie spodziewaliśmy się , że będziemy mieć tak rewelacyjne zdjęcia. Ale profesjonalny fotograf (czyt. Tomasz) potrafi nawet przy marnych modelach wyczarować cudne fotografie:) Wszystko było godne polecenia – i pomysły, i współpraca. Z czystym sumieniem stwierdzamy, że nie ma się nad czym zastanawiać. Wybierz Tomka!!:)
Paź 27
Wiola
Po sesji wykonanej przez Tomka mogę gorąco polecić współprace z takim profesjonalistą. Wielkie zaangażowanie Tomka i jego umiejętności połączone z pasją sprawiły że zdjęcia są rewelacyjne. Polecam gorąco !!!!!!
Paź 27
Anna
Współpraca z Tomaszem przebiegła w miłej atmosferze. Tomasz wykazał się ogromną cierpliwością oraz kreatywnością i dużym zaangażowaniem w cała sesję.Efekt końcowy naszej współpracy jest rewelacyjny. Polecam współpracę z tym fotografem.
Paź 27
Karolina
Gorąco polecam, jestem zadowolona zarówno ze współpracy jak i końcowego efektu. Jest profesjonalistą, pomysłowy, cierpliwy co daje dobre efekty na zdjęciu.
Paź 27
Wiola i Jarek
Tomek pracuje z pasją i na luzie. Widać, że kocha to co robi i wychodzi mu to REWELACYJNIE!!! Ma głowę pełną pomysłów i zadziwiające wyczucie chwili efekty są widoczne w postaci wspaniałych, naturalnych, dynamicznych zdjęć. Wszystkim niezdecydowanym, ze 100% przekonaniem polecamy współpracę z Tomkiem. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ślubne, które są dla nas super pamiątką na całe życie!!!!!!!!
Paź 27
Marta i Mariusz
Profesjonalne podejście do sprawy, fotograf pełen pomysłów potrafiący tchnąć w zdjęcia dusze a wszystko to w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze z duża ilością dobrego humoru .Jeśli lubicie ludzi z pasją, którzy wkładają całe serce w swoją pracę, to wybierzecie Tomasza Fritza . Jeszcze raz dziękujemy i gorąco pozdrawiamy 🙂
Paź 27
Ania
Tomasz jest profesjonalistą w każdym calu, wie czego chce, wie jak osiągnąć dany efekt. Robi to z ogromną pasją i zaangażowaniem. Dodatkowym atutem jest przemiła atmosfera, która panuje na sesji, nie śpieszy się, wszystko musi być perfekcyjne, idealne, po prostu piękne- widać to na „załączonym obrazku”:) Naprawdę polecam.
ViaVilla
Profesjonalna obsługa fotograficzna, pełne zaangażowanie, piękne zdjęcia, widać że zajmują się tym ludzie z prawdziwą pasją. Serdecznie polecam ! Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług.
Paź 27
Kasia
Tomasz jest profesjonalnym fotografem, solidnie przygotowanym do sesji; wie czego chce i jak założony efekt osiągnąć. W jego pracy widać pasję i zaangażowanie, ponadto jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Sesja przebiegła w świetnej atmosferze pomimo mojego gadulstwa;) Serdecznie polecam!!!
Paź 27
Karolina
Polecam pełen profesjonalizm, współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność, polecam wszystkim.
Paź 27
Ania,Lucyna ,Gosia
Współpraca z tym fotografem to miłe doświadczenie dla nas.Tomasz jest osobą bardzo profesjonalną i pomysłową oraz doskonale potrafi wczuć się w klimat danej sesji.Gorąco polecamy